Pristatymo informacija

Jei Jūsų užsakyta prekė yra Lietuvos sandėlyje, ją pristatysime per 1-3 darbo dienas.
Jei Jūsų užsakymas yra užsienio sandėlyje, ją pristatysime per 5-10 darbo dienas.

     
Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje per partnerius tokius kaip: DPD (+ DPD pickup), Raben arba savo nuosavu transportu, priklausomai nuo užsakymo dydžio, svorio ir pristatymo adreso.
Užsakymus visada stengiamės pristatyti per trumpiausią įmanomą laiką, klientams patogiu metu.

Pristatymo kaina

Perkant prekių už 59 € arba daugiau, prekių pristatymas NEMOKAMAS, kitu atveju pristatymo kaina - 2.95 €.

Prekių pristatymas į Kuršių Neriją gali būti apmokestinamas papildomai, apie tai informuosime klientą asmeniškai. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis tel: +370 623 23959 arba el. paštu: info@saloneda.lt

Prekių pristatymo terminai

Prekių pristatymo terminas nurodomas parduodamų prekių aprašymuose (dažniausiai 1-3 d.d. arba 5-10 d.d.).

Jeigu Jūsų krepšelyje yra prekių kurių pristatymo terminas yra trumpesnis ir ilgesnis, tai visą užsakymą pristatysime per 5-10 d.d..

Kliento pageidavimu galime išskaidyti užsakymą ir dalį prekių, turinčių trumpesni pristatymo terminą, pristatyti per trumpesnį numatytą terminą (gali papildomai kainuoti).
Įvykus nenumatytoms aplinkybėms ir turint informacijos, kad prekių pristatymas vėluos, visada susisieksime su klientu iš anksto ir leisime pasirinkti ar laukti prekės pagal pasikeitusį terminą ar atšaukti užsakymą.

Užsakymo atsiėmimas tą pačią dieną iš sandėlio

Visus užsakymus, kai tik jie atvyksta pas mus į sandėlį, galite nemokamai atsiimti tą pačią dieną, tiesiog susisiekite su mumis kontaktiniu telefonu +370 623 23959  ir susitarsime dėl Jums reikalingų prekių atsiėmimo.
Atsiėmimo metu galimas atsiskaitymas grynais pinigais.

Atsiėmimo punktai (būtina susisiekti prieš atvykstant):
Raubatonių g. 35, LT-54222, Kauno r.

Užnešimo paslauga

Vadovaujantis LR galiojančiais įstatymais, kurjeriai neprivalo kelti, krauti ar padėti nunešti prekes iki patalpų, kurių svoris viršija 31,5 kg. Pasirūpinkite, kad pristatymo metu būtų žmogus, kuris padės Jums atnešti prekes į Jums reikiamas patalpas ar vietą.

Jei tokio žmogaus tuo metu neturėsite, siūlome užsisakyti užnešimo paslaugą. Kreipkitės į mus kontaktuose nurodytais būdais ir mes pasirūpinsime, kad atvyktų keli kurjeriai vienu metu ir Jums sunkią įrangą ar baldus įneštu į reikiamas patalpas. Paslaugos kaina priklauso nuo to kuriame aukšte yra patalpos, kokio svorio yra užsakymas. Standartiškai kaina yra apie 30 €.

*Kilus klausimams dėl Jūsų užsakymo, visada galite kreiptis kontaktuose nurodytu telefonu +370 623 23959 arba rašyti el. paštu info@saloneda.lt ir gauti atsakymą į Jums rūpimus klausimus.

You have successfully subscribed!
This email has been registered